Szafy na wymiar do zabudowy w Szczecinie

 

 

Szafy na wymiar do zabudowy Szczecin

Szukają Państwo odpowiedniej szafy do swojego mieszkania? W każdym przypadku powinien być to mebel funkcjonalny i pojemny, i dopasowany do oczekiwań użytkownika. Na realizację wszystkich tych kwestii mogą Państwo liczyć w ramach współpracy z naszą firmą! Wykonujemy profesjonalne szafy na wymiar dla klientów ze Szczecina i okolic.

Szafy na wymiar Szczecin – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wszystkie meble na wymiar są przede wszystkim dobrze dopasowane do powierzchni, w której mają zostać zamontowane. To bardzo istotne, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, w których każdy centymetr ma znaczenie. Produkowane przez nasz szafy najczęściej umieszczane są w sypialniach i przedpokojach.

Zawsze staramy się zadbać o największą wygodę. Jeśli pomieszczenie jest wąskie, stosujemy drzwi przesuwne, dzięki czemu otwieranie ich nie musi ograniczać przestrzeni użytkowej. Natomiast jeśli takie są preferencje klienta i kiedy pozwala na to powierzchnia – możemy zamontować drzwi tradycyjne, na zawiasach.

Tego rodzaju meble są przede wszystkim bardzo pojemne i pozwalają schować rzeczy, które zmniejszają estetykę pomieszczenia. To nie wszystko, ponieważ poza funkcjonalnością stawiamy także na jakość. Dysponujemy bogatą paletą materiałów wysokiej klasy, które gwarantują, iż mebel będzie spełniał swoje zadanie przez długie lata, a przy tym dobrze się prezentował.

Szafy do zabudowy – Szczecin

Szafy do zabudowy są szczególnie ciekawym rozwiązaniem w kwestii zagospodarowania powierzchni – najczęściej są to meble od podłogi, po sufit. W wielu domach istnieją też różnego rodzaju wnęki, wolne przestrzenie pod schodami etc. Zamontowanie w nich szafy natomiast pozwala cieszyć się nadal taką samą powierzchnią użytkową np. sypialni, jednocześnie dając lokatorom możliwość schowania dodatkowych rzeczy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego możemy na przykład zamontować przy szafie półkę na książki, wieszaki na płaszcze etc.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży. Niejednokrotnie wykonywane przez nas szafy są umieszczane w pomieszczeniach ze skośnym sufitem – nic nie stoi na przeszkodzie, by mebel także miał nieregularne wymiary. Zapewniamy, że stworzymy dla Państwa idealną szafę. Nasi specjaliści dokonają fachowych pomiarów i ustalą termin realizacji zamówienia.

Szafy na wymiar do zabudowy Szczecin – nasza oferta

Interesują Państwa szafy na wymiar w Szczecinie i okolicach? Chętnie poznamy wszelkie preferencje i wytyczne. Możemy też sami zaproponować ciekawe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami!