Zabudowy wnęk w Szczecinie

    Posiadają Państwo w domu niezagospodarowaną przestrzeń w postaci wnęk, nieregularnych pomieszczeń czy przestrzeni pod schodami? W takim razie oferowane przez nas zabudowy wnęk są doskonały rozwiązaniem – serdecznie zapraszamy klientów ze Szczecina i okolic!

 

Zabudowy wnęk Szczecin – klucz do ergonomii

W domu istnieje wiele miejsc, które mogą zostać lepiej zagospodarowane. Specyficzny układ pomieszczeń sprawia, że np. pod schodami znajduje się sporo wolnego miejsca, to samo w korytarzach, przedpokojach. Chodzi także o poddasza, które ze względu na spad dachu uniemożliwiają mieszkańcom korzystanie z części pomieszczenia. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w takowych miejscach umieścić na przykład szafę! Zabudowy wnęk to doskonała propozycja szczególnie w kontekście mieszkań, które nie posiadają sporej powierzchni. Są także estetycznym rozwiązaniem, dlatego wpływają pozytywnie na wygląd pomieszczenia. Nasza firma wykonuje zabudowy wnęk na zamówienie, dlatego można mieć pewność, że wymiary produktu będą idealnie dopasowane do miejsca, w którym ma być umieszczony. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Stawiamy także na elastyczność. Oferowane zabudowy wnęk w Szczecinie i okolicach niekoniecznie muszą oznaczać stworzenie szafy. Często zamiast tego dobrym pomysłem są półki na książki i płyty czy wieszaki na płaszcze. Dochodzą do tego meble łączące wymienione udogodnienia – na przykład mebel składający się z kilku półek, szafki na obuwie i wieszaka, czyli doskonały sposób na zagospodarowanie przestrzeni w pobliżu wejścia do mieszkania lub domu.

Zabudowy wnęk Szczecin – Dlaczego my?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zawsze stawiamy na profesjonalizm i dokładność. Wiemy, że tego rodzaju zamówienia to inwestycja na lata, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów i technik oraz nowoczesnych narzędzi. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy profesjonalnych pomiarów. Chętnie weźmiemy pod wagę wszelkie Państwa wytyczne. Chodzi na przykład o rodzaj materiału, kolor wykonywanej zabudowy wnęk, wspominane wymiary, rodzaj drzwi (wyróżnia się drzwi przesuwne i tradycyjne). Jeśli chcą Państwo zobaczyć wykonane przez nas meble, to zachęcamy do zapoznania się z zakładką GALERIA.

Jeśli interesują Państwa zabudowy wnęk w Szczecinie i okolicach, to serdecznie prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszych usług.

Skontaktuj się z nami!